Heading

HosgeldinizBaf Rent a Car

Araç Kiralama Şartları

Araç Kiralama Şartları

Sürücü Belgesi ve Kiralama Yaşı Sınırlamaları:
En az 2 yıl geçerli sürücü belgesine sahip 23 yaşındaki kişiler CDMR grubu araçları kiralayabilirler. SDMR, IWMR, grupları için 2 yıllık sürücü belgesine sahip ve 25 yaşında olma; FDMR, SVMR, FVMR grubu araçlar için 2 yıllık sürücü belgesine sahip ve 27 yaşında olma koşulları aranır. 

Kiralama Süresi
En az kiralama süresi 48 saattir. 

Uzun Süreli Kiralama
En az kiralama süresi 30 gündür. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin detaylı bilgi için ofisimizi arayınız.

Fiyatlara Dahil Olan ve Olmayan Hususlar
Bu web sitesindeki fiyatlara araçların sınırsız kilometrede kullanım hakkı, teknik bakım giderleri, Hasar Sorumluluk Sigortası (Kasko), Hırsızlık Sigortası ile %18 Katma Değer Vergisi dahildir. Akaryakıt, Ferdi Kaza Sigortası, İhtiyati Mali Mesuliyet Sigortası ,Tek-Yön Ücreti, Teslim Etme / Teslim Alma Ücreti, Bebek Koltuğu Ücreti ayrıca hesaplanır. 

Kiralama başlangıcında kontratta belirtilen seviyede teslim edilen yakıt kiralama sonunda aynı seviyede teslim alınır. Eksik veya boş depo benzin ile iade edilen araçlarda, yakıt farkı, hizmet ücreti ile birlikte alınır. 

Tek Yönlü Kiralamalar
Tek yönlü kiralama hizmetimiz bulunmamaktadır. İstanbul'dan alınan araçlar yine İstanbul'a teslim edilmelidir. 

İlave Sürücüler
Aracınkiralayan şahıs dışındaki kişi / kişilerce kullanılabilmesi; ilave sürücü / sürücülere ait Sürücü Belgesi bilgilerinin, ücret karşılığında olmak üzere, Kira Sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve /veya her hangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan ve gerekse aracı kullanan kişi / kişiler ayrı, ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar. Fiyat ve ayrıntılı bilgi için seyahat acentanızı ve BAF Rent A Car ofisini arayınız.

Teslim Etme ve Teslim Alma
BAF Rent A Car, 10 gün ve üzeri araç kiralamalarında İstanbul sınırları içerisine ücretsiz teslim edilecek ve ücretsiz teslimalınacaktır. 10 günden az olan kiralamalarda adres teslimi talep edilirse ek ücret karşılığında teslimat yapılmaktadır. Fiyat bilgileri ile ilgili detayları BAF Rent A Car ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Teslim Gecikmeleri
Araçların geriye tesliminde 2 saate kadar olan geçikmelerde ek ücret alınmamaktadır. 2 saati geçen gecikmeler 1 tam gün olarak hesaplanmakta ve gün farkı tahsil edilmektedir.

Ödeme
Kiralamanın toplam tutarı sözleşmenin başlangıcında American Express ,Visa, Eurocard, Master Card, Access veya bilinen diğer kredi kartlarından biri ile tahsil edilir. 

Trafik Cezaları
Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir. 

Diğer Hizmetler
Bebek Koltuğu gereksinimleri, 48 saat önce haber vermek koşulu ile temin edilir. Ücret için seyahat acentanızı veya BAF Rent A Car ofisini arayınız. 

Yurt içi ve yurt dışında ihtiyacı duyulan Şöförlü Lüks Araç talepleriniz için BAF Rent A Car ofisini arayınız.

Önemli Notlar
Her hangi kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza, hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde satın alınan tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3'cü şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir. Daha fazla bilgi için BAF Rent A Car ofisinden BAF Rent A Car Sigorta Çeşitleri & Bilgileri broşürü isteyiniz. 

Aracın arızalanması veya herhangi bir nedenle desteğe ihtiyaç duyulması durumunda, aşağıdaki telefonlardan yardım temin edilebilir.